top of page
jd1.jpg
jd4.jpg

Nadszedł ten wielki dzień dla Justyny i Dominika. Parę mogliśmy zobaczyć podczas sesji narzeczeńskiej. Mają wiele pięknych pomysłów. Styl ich ślubu był w klimacie rustykalnym i już na wejściu wraz z kamerzystą Sebastianem, serdecznie polecam tego profesjonalistę, mogliśmy zobaczyć piękne dekoracje.

jd3.jpg
jd2.jpg

Reportaż zacząłem tradycyjnie, od przygotowań, gdzie dokumentuje wszystkie dodatki oraz samo wyszykowanie naszych głównych bohaterów i ich bliskich. Jak to przeważnie mówię moim potencjalnym klientom, jest to najlepszy czas na poznanie się z bliskimi pary młodej i przyzwyczajenie ich do obiektywu oraz mojej obecności, dzięki czemu później staje się mało widoczny podczas dalszych działań.

jd5.jpg

Przygotowania to dobry czas dla mnie, fotografa, na zapoznanie się z rodziną. Bliscy pary młodej przyzwyczajają się w ten sposób do mojej osoby i aparatu. ;)

jd6.jpg
jd7.jpg

Długo wyczekiwane pierwsze spojrzenie. To jest jeden z moich ulubionych chwil podczas fotografowania reportaży ślubnych. Jednak nie najważniejszy, bo taki nastąpi juz za chwile. :)

jd8.jpg
jd9.jpg

Błogosławieństwo i czas ruszać do kościoła.

jd10.jpg

Ślub odbył się w kościele pw. bł. Edmunda Bojanowskiego i św. Antoniego Padewskiego. Wystrój jaki przygotowali Państwo Młodzi był oczywiście w klimacie ich wesela, dominowały zatem drewniane dodatki, na których wypisane były słowa z Hymnu o Miłości (1 Kor 13,1−13).

jd11.jpg
jd12.jpg
jd13.jpg
jd14.jpg

Mszy koncelebrowało wielu księży, wszyscy są znajomymi naszych bohaterów. Znają się głównie ze środowiska Oazowego, ale nie tylko, bo również z pielgrzymek na Jasną Górę. Kazanie, którego mogliśmy wysłuchać, wygłosił bliski przyjaciel Państwa Młodych ks. Mateusz. Zapamiętał je chyba każdy, ponieważ było wspominane później wiele razy podczas zabawy. :)

jd15.jpg

I stało się! Nadeszła ta piękna chwila. :)

jd16.jpg
jd17.jpg
jd18.jpg
jd20.jpg
jd21.jpg
jd22.jpg

Mamy już przecudowne małżeństwo! :)

jd23.jpg
jd24.jpg
jd26.jpg

Zaraz po wyjściu z kościoła czekała niespodzianka dla młodej pary od Kurtyny, czyli Przeglądu Teatrów Amatorskich, z którymi Dominik często współpracuje.

jd27.jpg
jd28.jpg

Piękne dekoracje sali, wśród których można również zauważyć zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.

jd29.jpg
jd30.jpg

Dzielenie się chlebem, modlitwa i można jeść. Chwilę później przyjdzie czas na pierwszy taniec i zabawę!

jd31.jpg
jd32.jpg
jd33.jpg

Dominik z zawodu jest wodzirejem, więc dla prowadzącego imprezę Marcelego, było to nie lada wyzwaniem.

jd34.jpg
jd35.jpg
jd36.jpg

Moja narzeczona była świadkową, więc oboje mieliśmy pracowity dzień. Nie mogło się odbyć bez wspólnego zdjęcia! ;)

jd37.jpg
jd38.jpg
jd39.jpg
jd40.jpg

To była mega impreza! Wesele odbywało się podczas meczu Polskich siatkarzy, kibice na swoich telefonach śledzili zwycięstwo Polaków.

jd41.jpg

Na koniec oczepin Dominik miał przygotowaną niespodziankę dla swojej żony. Był to klimatyczny taniec ze świecami, pośród klimatycznych świateł i kłębów dymu. Zjawiskowy efekt!

jd42.jpg
jd43.jpg

Ale to nie koniec. :) Zapraszam do obejrzenia relacji z sesji ślubnej, która była nie lada wyzwaniem. :)

bottom of page